Astropay

Astropay
Sitemiz üzerinden alacağınız ön ödemeli bir sanal kart olan Astropay, internet üzerinden alışveriş yaparken, kişisel bilgilerinizi kullanmadan ödeme yapmanıza olanak verir. Ayrıca kredi kartı kullanmayan müşterilerin de internet üzerinden alışveriş yapmalarına olanak tanıyan bu sistem ile faiz ve kart ücreti gibi ekstra masraftan da kurtulacaksınız.

Sitemiz üzerinden alacağınız pin kodları ile sanal alemde güven içinde alışveriş yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yüklediğiniz para miktarını isterseniz pin kodları ile daha küçük meblağlara ayırarak harcama yapabilirsiniz. Ülkemizde güvenli sanal alışverişin yeni markası olacak olan Astropay ile ilgili avantajlar, haberler ve güncel duyurular için bizi takip edin.

İnternet üzerinden aradığımız hemen her türlü bilgiye ulaşabildiğimiz gibi, hemen hemen her şeyi de satın alabiliyoruz. Sanal ortamda yapacağımız bir kaç basit işlem ile istediğimiz ürünü ya da hizmeti saniyeler içinde satın alma şansımız var. Yemek siparişinden Dünya’nın bir ucunda gerçekleştireceğimiz tatili bile internet üzerinden satın alabiliyoruz.

Astropay Kart Nerelerde Kullanılır?

Astropay kartla anlaşmalı olan bütün sitelerde kullanabilirsiniz. Astrobay resmi bayiler aracılığı ile aldığınız Astropay Avantajlarısaymakla bitmiyor:

Astropay ile Güvenli Alışveriş

İnternet üzerinden sanal alemde yapılan alışverişler bol seçenekli, kolay, hızlı ve daha ekonomik olduğu için bir çok insan tarafından tercih ediliyor. Günümüzde çok kullanılan elektronik alışveriş bu kolaylıkların yanında birçok riski de beraberinde getirmekte. Sanal ortamda alışveriş yaparken birçok kişi kredi kartı bilgilerini elektronik ticaret yaptıkları sitede gerekli alanlara giriyorlar. Bu girdikleri kart bilgilerinin güvenliği veya başlarının eline geçme riski kullanıcıların aklını kurcalayan soruların başında geliyor.

Günümüzde sanal alemde sistem açıkları ve güvenlik zafiyetleri sık sık görülmekte ve özellikle de bu açıklar kötü amaçlı insanlar tarafından kar elde etmek amacıyla kullanılıyor. Sanal alemde dolaşan kredi kartı bilgileri birçok dolandırıcı için cazip birer av durumuna. Bu durumun önüne geçmek ve kredi kartı bilgilerinizi sanal ortamda paylaşmamak için %100 güvenli bir sistem olan Astropay internet üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlıyor.