Paykwik Bozum Nasıl Yapılır?

  • admin
  • 24.09.2018

Paykwik kullanımı günümüzde iyiden iyiye kendini hissettirmektedir. Güvenilir ve hızlı işlem gerçekleştirmek isteyen ve sahip olduğu paraların yönetimini daha da basitleştirmek isteyen kullanıcılar sık sık Paykwik kullanmaktadır. Peki, Paykwik ödemeler sistemi nedir?

Paykwik Nedir?

Paykwik, yerel kapsamda sahip olduğunuz kuponların kullanılmasını sağlayarak hizmet ile mal satın alımı yapmak isteyen çevrim içi e ticaret taraftarlarını ve müşterilerini bir araya getirilmesini sağlayan sistemdir. Küresel ödeme firmaları, e ticaret mekanizmaları ile çevrim içi dağıtım kanallarında uzun bir sürece dayanan tecrübeye sahip uzman kişiler tarafından kurulumu sağlanan Paykwik, Ukash gibi daha önceleri tanıdık ve yıldız markalara güvenilir bir alternatif olma özelliği göstermektedir.

Paykwik Hakkında Bilinmesi Gerekenler Özellikler

Paykwik kart dünya çapında yoğun ilgi gören ve birçok insanın rağbet gösterdiği bir nevi kontörlü kart sistemine benzer çalışan ön ödemeli kartlardan bir tanesi. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu kart giyim, mobilya gibi alışveriş sitelerinden tek sefere mahsus alışveriş yapmanıza fırsat tanır. Bunun yanında birçok oyun sitesinde de kullanım seçeneği mevcut. Bu kartla firmamız üzerinden alışverişlerini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik Bozumu Nasıl Yapılır?

Sitemizden Paykwik kart sahibi olabilir ya da Paykwik karta zaten sahipseniz ve bozdurmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Bu sayede en kısa zaman zarfı içerisinde en yüksek kur üzerinden hesaplamanız yapılarak birkaç dakika içerisinde kartınıza hesabınızdaki tutar yatırılır. Aynı zamanda Paykwik kart kullanıyorsanız, nakde sıkıştığınızda ya da tek seferde kullanarak bitiremediğiniz durumlarda paranızın yanmaması adına site adresimiz üzerinden Paykwik kart bozum işlemi yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde işleminiz en kısa sürede gerçekleştirilir.

Paykwik kartınız içinde bulunan miktarı bozdurma talebi vermeniz halinde kartınızdaki Euro cinsindeki parayı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Yalnızca bu miktar site yetkililerinden talep ettiğiniz vakit hesap numaralarınıza yansıtılır. Diyelim ki siz 1000 Euro’luk kartınız ile 800 Euro’luk alışveriş harcaması yaptınız ve kartınızda 200 Euro gibi bir tutar kaldı. Bu durumda kartınızda kalan 200 Euro’luk limitin bir başka banka hesabınıza transfer edilmesini talep edebilirsiniz.

Paykwik Kartı Kullanım Alanları

Paykwik kartınızı sitemiz üzerinden başka amaçlar ile de kullanabilirsiniz. Bu kartı çeşitli e ticaret alanlarında kullanabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden döviz alım satım işlemlerinizde de rahatlık ve güvenlik ile kullanabilirsiniz. Dolayısıyla Paykwik kartınız ile sistemimiz üzerinden herhangi bir ülkenin döviz kurunu alabilir ya da sahip olduğunuz döviz kurunun bozumunu gerçekleştirebilirsiniz.