Paykwik Ekşi Sözlük

Paykwik Ekşi

  • admin
  • 09.10.2018

Yeni bir ürünle karşılaşıldığı zaman ilk başvurulan yöntemlerden biri ekşi deki vatandaşların yorumlarını okumaktır. Google de Paykwik Eksi yazpı arattığımız zaman kullanım piyasası yenilere yakın olduğu için onun yerine Astropay ve Paykasa sanal kart kullanım yorumları çıkmaktadır. Paykwik de Astropay ve Paykasa gibi gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir sanat kart çeşididir. Yorumlara bakıldığında gayet öneri dolu cümleler görebiliriz. Bizde Paykwik Ekşi gibi size güven verip resmi bir bayi olduğumuzu belirterek Paykwik alın cümlesini kurabiliyoruz. İster Whatsap yoluyla isterseniz cep telefonundan birebir iletişim sağlayarak bizimle görüşebilir. Paykwik hakkındaki sorularınızı sorabilirsiniz.

Paykwik Türkiye’de Geçerli Midir?

Uluslararası alanda geniş bir kitleye sahip olan Paykwik henüz Türkiye de kullanılamıyor. Sebebi ise pek bilinmemekle beraber para biriminin Türk Lirası olması üzerinde durulabilir. Teknolojinin geliştiği bu hızlı çağda her ne kadar Türkiye de kullanım alanı geçerli olmasa da resmi bayilikleri hizmet veriyor. Yurt dışı alışverişini rahatlıkla yapmanızı sağlayan Paykwik hakkındaki sorularınızı Google tarama motoru üzerinden ‘’Paykwik ’’ olarak aratabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerimiz ile de istediğiniz iletişime geçebilirsiniz.

Paykwik Aldınız Kullanmazsanız Ne Olur?

Belli bir tutar ödeyip satın aldığınız Paykwik sanal kartınızı kulanmadığınız takdirde. Euro cinsinden TL’ye çevirerek paranızı kurtarabilirsiniz. Bu sebeple Paykwik alırken koşulsuz alabilirsiniz. İstediğiniz zaman bozdurabilirsiniz. Böylece maddi bir kayıp yaşamazsınız.

Paykwik İle Sadece Alışveriş Mi Yapılır?

Paykwik Ekşi olarak sıklıkla Google da aratılan Paykwik Sanal Kart yurtdışı alışverişin en güvenilir yöntemlerinden biridir. Paykwik ne işe yarar

  • Euro döviz kurlu satın aldığınız Paykwik, yurtdışı alışverişinizin garantisidir.
  • Kredi kartı kullanmadan ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmadan alışveiş yapmanızı sağlar.
  • Alışveriş yaparak kullanmak istemezseniz döviz kurlarını yakından takip ederek dövizin yükseldiği zamanlarda Paykwik bozumu yapabilirsiniz. Euro cinsinden TL’ ye çevrilen kart limitiniz o günün kur değeri üzerinden hesaplanarak size geri iade edilir.

Paykwik Resmi Bayisi olarak size koşulsuz hizmet sunuyoruz. Her an her saniye size bir mesaj ve bir telefon kadar uzağız.